Březen 2010

vampire knight-GUILTY-online cz

31. března 2010 v 16:30 | nio-chan |  Vampire knight - Videa
Tak tohle jsem si "půjčila" z jednoho blogu XDVampire knight - online cz

31. března 2010 v 16:25 | nio-chan |  Vampire knight - Videa
Táák vám tu sem dávám první řadu online s cz titulkami ani nevíte jak dlouho jsem to hledala x)

1. díl ↓


2. díl ↓


3. díl ↓Vampire knight recenze

31. března 2010 v 15:20 | nio-chan |  Vampire Knight - Recenze
Škola Academy Cross.Na pohled se zdá jako obyčejná škola ale zdání klame.Ve škole se střídají dva druhy studentů."Denní třída" a "noční třída".Denní třída,která je mimochodem o dost obsáhlejší musí školu ihned po skončení vyučování opustit a odebrat do svého pokoje na koleji,kdežto noční studenti školu navštěvují pouze v noci.Na tohle střídání studentů dohlížejí dva předurčení prefekti z denní třídy - Yuuki Cross a Zero Kiryuu,kteří jako jediní spolu s ředitelem znají tajemství nočních studentů...

Když byla Yuuki malá,zachránil jí život upír jménem Kuran Kaname,za tohle je mu Yuuki velice zavázaná a zamilovaná.V té době byli v jejím životě poze dva muži - Kuran Kaname a její adoptivní otec.Zdá se že je poklidná zima ale...

Na scéně se objevuje Zero Kiryuu.Celou Zerovu rodinu zabil upír a on jen zázrakem přežil.Tak ho nechali bydlet u sebe.Z Yuuki a Zera se stávají dobří přátelé ale Yuuki cítí,že se Zerem není něco v pořádku.Nastává tedy čas kdy začnou studovat na Academy Cross a jsme zase na začátku.
Zero byl vždycky trochu tajemný a skleslý,nejvíce v posledních čtyř letech.Yuuki si toho začíná všímat,snaží se zjistit co se děje ale Zero ji nechce pustit k sobě blíž a Yuuki se začíná opravdu bát.Zero,který je velice zaujatý proti upírům ze zážitku z dětství také skrývá jedno tajemství....
Yuuki má na výběr. Zachrání Zera a dá mu vůli žít,nebo si vybere Kanameho?


Tegami Bachi - Rozcestník

31. března 2010 v 14:55 | nio-chan
Do tohoto anime jsem se zamilovala x) !!!

Tegami Bachi


J-Jamp !! První český časois o anime a mange !!!

29. března 2010 v 11:14 | nio-chan |  Blog + moje keci
jjump

(Od tuď)  jsem se dozvěděla velmi zajímavou správu!! Je tu možnost, že se bude vydávat časopis o anime/ mange/ Japonsku a mnoho jiných...jen je na to třeba zájem! Tak neváhejte a taky se předběžne přihlašte SEM . 

Já jsem se tam přihlásila.. To neni nic závažného..,.neni to registrace nebo něco takového ... když to vyplníte a pošletak tak ten  autor uvidí že je o to zájem...ták vás...moc prosím vyplň te to, tedy  jestli chcete český anime časopis !!!!!


A TADY je už pár dalších informacích  .... X)


Brána do jiného světa - New povídka : recenze + přihláška x)

28. března 2010 v 13:03 | nio-chan |  Brána do jiného světa
Tááák jak jsem slíbyla, už sem dávám přihlášku a recenzi x)

Brána do jiného světa

Recenze :
Všechno v lidském světě se zdá, že je tak jak má být, jenže existuje jedna brána. Brána do jiného světa....jiné dimenze, v které žijí magické bytosti. V této dimenzi vládne obávaná rodina upírů. Jsou uctívaný, ale jen proto že se jich bojí. Dědička této rodiny, ale takový osud nechce. Ona nechce být nástupnice, ale nemá na výběr. Je nejstarší a zdědila nejen velkou moc, ale i odpovědnost. Jenže právě ona je nějvěčí hrozba jak pro lidský svět, tak pro ten magický. Ale tenhle svět se chýlí ke konci. Bez téhle rodiny by tento svět zaniknul. Tato rodina jako jedináná ví kde tato brána je. Střeží bránu,magický svět, ale i ten lidský. V této dimenzi existují i lidi. A také jsou nejvíce znevýhodněni. Tyto děti jsou nenáviděny a označovány za "odpad" a věčinou se používají jen jako potrava pro upíry. Jenže existují také lidi s mocí kterou zdědily po někom, jenže všichni je označujou jen jako hříčku přírody.
A proto existuje jedna jediná škola v tomto světě. V té škole se učí magické bytosti neukazovat své pravé já ,aby mohly přežít v lidském světě. Když žáci této školy odmaturují jsou poslány do lidského světa, aby přežily,. Ale nikdy nesmí říct odkud jsou nebo použít svou moc. Pak by byly odvedeni zpět a potrestány nejvěčím trestem. Smrtí. O tomto světě se lidi nikdy nesmí dozvědět.Ale na tuto školu chodí i dědicové této upíři rodiny.
Jenže co se stane když proti sobě půjdou sami dědicové rodiny ? A jaký to bude být vliv na tuhle dimenzi ?A co se stane když naše dědička bude odmítas své poslání ?? Se dočtete v povídce x)


Kakashi-Naruto-Sasuke-Sakura

26. března 2010 v 20:52 | nio-chan |  Týmy
To je kawaii,ne ? x)
Z(d)roj

Rekonstrukce HOTOVA !! x) + Info o povídkách x)

26. března 2010 v 8:12 | nio-chan |  Blog + moje keci
Ohayooou !!!
tak...rekonstrukce je hotova...konečně  xD

Tááák co jak to tu vypadá ? Líbí se vám to ??
Jsem se s těma rozcestníkama dělala jak debil a to jsem je dělala poprvý a úplně sama bez návodu !! to jsem šikovná co  xD ?

No ale teď k new povídce...x)

Tak možná v zítra nebo pozítří sem dám přihlášku do ní .....Jste rádi ? já věřím že ano x), ale ještě si nejsem jistá svojí postavou.....no uvidíme... x)

Teď ke starší povídce XD

Ten dílek ještě nemám dopsaný, ale už bude hotový....ale teď nebudu mít čas to dopsat, protože se teď budu přes výkend věnovat nové povídce atd...takže dílek přibide příští týden..někdy...počítám, že bych to mohla stihnout do středy...možná i do úterý...nevím podle školy a tak x)
-----------
Teď trošku odpočím mimo ...

Tááák..nedávno jsem dokoukala shakugan no shana a Jigoku shoujo a tak jako koukám že Jigoku shoujo Futakumori je... ale je to jen anglicky !!! a shakugan no shana taky !!!!! a já tak dobře jako anglicky neumím...x´(  ach..jo x´( ... no nic XD jako,... už nemám na co koukat XD to nějak moc rychle dokoukávám..nebo je to moc krátký ? no nevim XD ...

Táák teď pudu, ještě skouknout Naruta new dílky a pak...nevím...pak budu něco dělat s mojí new postavou do mojí new povídky xDD nebo dopisovat Dívku se zvláštní kekei genkai...no uvidíme...

Sayonara mina x)


Kawaii holčina x)

24. března 2010 v 20:06 | nio-chan |  Anime obrázky
Má zajímavé očííííčka x)

14 kawaii

Jigoku shoujo - Recenze

23. března 2010 v 20:00 | nio-chan
No něco jsem tam přidala něco skopčila tam a tady
.... a mělo by to být dobrý xD snad Xd

http://hsbsitez.com/images/files_collection/11146.jpg


---------
"Lidský svět je jako pavučina pout. Vlákna se splétají do stále hustší sítě jako křehké okvětní lístky pavoučích lilií. Zloba, bolest a slzy svou velkou mocí - když půlnoc zvedne svou oponu - vykonají svou neodvratnou pomstu."


Elfen lied - recenze

23. března 2010 v 19:56 | nio-chan |  Elfen lied - recenze
Táák vám tu sem dám recenzi na Elfen lied
Tak si jí užijte XDD

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51H871H05XL._SL500.jpg
-------------

Všechno začíná v jedné výzkumné laboratoři, odkud právě prchá jeden z objektů, dívka Lucy. Lucy je diclonius, další vývojový stupeň člověka. Od normálního člověka se odlišuje barvou vlasů a očí, ale hlavně dvěma kostěnými výrůstky na lebce. A právě tyto výrůstky dávají dicloniům velkou sílu, řídí jimi vektory, dlouhé neviditelné ruce. Těmito vektory mouhou dělat stejné věci jako normálníma rukama, ale také s nimi mohou výborně zabíjet, jak předvedla Lucy právě v prvním díle, kde zlikvidovala ostrahu téměř celého objektu a jednu sekretářku. Lucy se nakonec podaří uprchnout, je při tom však střelena do hlavy a padá do moře.
Z vědecké laboratoře se přesuneme do města na pobřeží, kde se po několika letech opět setkali bratranec Kouta se svou setřenicí Yukou. Pro oživení starých vzpomínek se vypraví na pláž, kde si kdysi hráli a tam najdou Lucy. Ta ovšem ztratila paměť, a z nelítostné a kruté vražedkyně se stala naivní a bezbraná dívka, a jediné co umí říct, je nyuu (což se stane jejím jménem). Kouta a Yuka se Nyuu ujmou. Jenže Lucy (nebo Nyuu, jak chcete) je stále na útěku a vypravují se ji hledat vojáci i další dicloniové, aby ji přivedli zpátky. Navíc vždy, když se Nyuu uhodí do hlavy, stane se z ní opět Lucy, a nikdo nemůže říct, co provede svým zachráncům.Shugo chara - Mix Cosplay x)

22. března 2010 v 21:31 | nio-chan |  Shugo chara - Obrázky
Tyhle cosplaye jsou upe kawaii

Shugo Chara ♣
klik.c.č

Shugo chara - Cosplay

22. března 2010 v 21:01 | nio-chan |  Shugo chara - Obrázky
No tak vám jsem dávám všechny Amuniny shugo chara
....je to povedený cosplay ...
mě se moooc líbí

hastgrth